HC Marketing s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2010Neuvedeno
IČO: 24677094DS: 6xarczkSp. zn.: C 165361Bořivojova 878, Praha, 13000

Základní údaje

IČO
24677094
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
27. 5. 2010
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 165361, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.
Datová schránka
6xarczk
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Bořivojova 878, Praha, 13000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

TEREZA ŠKLÍBOVÁ

Vlastnická struktura

Právnické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 26. 3. 2026Zapsán společníkHC Marketing s.r.o. · podíl 100 %
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 27. 5. 2010Změna základního kapitálunově „200000“
  • 27. 5. 2010Změna spisové značkynově „C 165361“
  • 27. 5. 2010Změna předmětu podnikánínově „výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; hostinská činnost“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • hostinská činnost

Časté otázky

Kde sídlí HC Marketing s.r.o.?

Společnost HC Marketing s.r.o. sídlí na adrese Bořivojova 878, Praha, 13000.

Jaké má HC Marketing s.r.o. IČO?

IČO společnosti HC Marketing s.r.o. je 24677094.

Kdy vznikla HC Marketing s.r.o.?

Společnost HC Marketing s.r.o. vznikla 27. 5. 2010.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T11:48:26.573Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 5. 2026