Profil společnosti

Tiger Ads s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2026Neuvedeno
IČO: 24505889DIČ: CZ24505889plátce DPHDS: pdrsxdcSp. zn.: C 442377Děčínská 552, Praha, 18000

Základní údaje

IČO
24505889
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
13. 2. 2026
Základní kapitál
20 000 Kč
Spisová značka
C 442377, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
pdrsxdc
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Děčínská 552, Praha, 18000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

MONIKA VOZKOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti:
  • poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
  • činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ24505889
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
368529885/0300
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Tiger Ads s.r.o.?

Společnost Tiger Ads s.r.o. sídlí na adrese Děčínská 552, Praha, 18000.

Jaké má Tiger Ads s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Tiger Ads s.r.o. je 24505889, DIČ je CZ24505889.

Kdy vznikla Tiger Ads s.r.o.?

Společnost Tiger Ads s.r.o. vznikla 13. 2. 2026.

Je Tiger Ads s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Tiger Ads s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ24505889).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T03:25:26.069Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T22:30:07.039Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 5. 2026