CENTRAL GROUP Javorová čtvrť a.s.

Zrušená
Akciová společnostZal. 2012
IČO: 24316971Na strži 1702, Praha, 14000

Základní údaje

IČO
24316971
Právní forma
Akciová společnost
Datum vzniku
15. 6. 2012
Datum zániku
28. 2. 2015

Sídlo

Na strži 1702, Praha, 14000

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí CENTRAL GROUP Javorová čtvrť a.s.?

Společnost CENTRAL GROUP Javorová čtvrť a.s. sídlí na adrese Na strži 1702, Praha, 14000.

Jaké má CENTRAL GROUP Javorová čtvrť a.s. IČO?

IČO společnosti CENTRAL GROUP Javorová čtvrť a.s. je 24316971.

Kdy vznikla CENTRAL GROUP Javorová čtvrť a.s.?

Společnost CENTRAL GROUP Javorová čtvrť a.s. vznikla 15. 6. 2012.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 5. 2026