Profil společnosti

Kovo Steel Plus s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20121–5 zaměstnanců
IČO: 24272060DIČ: CZ24272060plátce DPHDS: rptknv9Sp. zn.: C 199515Za Poříčskou bránou 315, Praha, 18600

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

4,207 mil. Kč

▼ 2.6 %

Vlastní kapitál 2025

3,136 mil. Kč

▲ 3.8 %

Cizí zdroje 2025

1,071 mil. Kč

▼ 17.6 %

Míra vlastního kapitálu 2025

74,5 %

▲ 6.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva−156 tis. Kč−200 tis. Kč
Oběžná aktiva4,472 mil. Kč4,394 mil. Kč
Celková aktiva4,321 mil. Kč4,207 mil. Kč
Vlastní kapitál3,021 mil. Kč3,136 mil. Kč
Cizí zdroje1,3 mil. Kč1,071 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky1,3 mil. Kč1,071 mil. Kč
Pasiva celkem4,321 mil. Kč4,207 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

1,823 mil. Kč

▼ 26.0 %

Čistý zisk 2025

115 tis. Kč

▼ 60.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby2,462 mil. Kč1,823 mil. Kč
Provozní výnosy2,462 mil. Kč1,823 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,685 mil. Kč1,279 mil. Kč
Osobní náklady189 tis. Kč236 tis. Kč
Odpisy207 tis. Kč156 tis. Kč
Provozní zisk381 tis. Kč152 tis. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč−6 tis. Kč
Zisk před zdaněním380 tis. Kč146 tis. Kč
Daň z příjmů89 tis. Kč31 tis. Kč
Čistý zisk291 tis. Kč115 tis. Kč
EBITDA588 tis. Kč308 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:21:34.145Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-12T18:26:27.852Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 6. 2026