Profil společnosti

Elite Mode s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201210–19 zaměstnanců
IČO: 24256307DIČ: CZ24256307plátce DPHDS: cxejgxnSp. zn.: C 198003Havelská 494, Praha, 11000

Základní údaje

IČO
24256307
DIČ
CZ24256307
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
1. 8. 2012
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 198003, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Společnost zastupuje a jedná za ni každý jednatel samostatně.
Datová schránka
cxejgxn
Počet zaměstnanců
10–19 zaměstnanců

Sídlo

Havelská 494, Praha, 11000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

Mgr. PAOLA SPOLADORE

Vlastnická struktura

Právnické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

12,11 mil. Kč

0 %

Vlastní kapitál

3,824 mil. Kč

0 %

Cizí zdroje

7,338 mil. Kč

0 %

Míra vlastního kapitálu

31,6 %

0 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2023

Tržby

37,13 mil. Kč

Čistý zisk

2,32 mil. Kč

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ24256307
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
2107953353/2700
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Elite Mode s.r.o.?

Společnost Elite Mode s.r.o. sídlí na adrese Havelská 494, Praha, 11000.

Jaké má Elite Mode s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Elite Mode s.r.o. je 24256307, DIČ je CZ24256307.

Kdy vznikla Elite Mode s.r.o.?

Společnost Elite Mode s.r.o. vznikla 1. 8. 2012.

Je Elite Mode s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Elite Mode s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ24256307).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:57:53.935Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-27T14:26:15.613Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 27. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 7. 2026