Autodoprava Holý s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20121–5 zaměstnanců
IČO: 24250864DIČ: CZ24250864plátce DPHDS: v9hjdqySp. zn.: C 197385218, Bratronice, 27363
Základní údaje
- IČO
- 24250864
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 30. 7. 2012
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 197385, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Společnost má jednoho jednatele, který jedná za společnost samostatně.
- Datová schránka
- v9hjdqy
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
218, Bratronice, 27363
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 100 %
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 30. 7. 2012Změna základního kapitálu — nově „200000“
- 30. 7. 2012Změna spisové značky — nově „C 197385“
Předmět podnikání a činnosti
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ24250864
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 452
- Zveřejněné účty
- 207332395/0600
Dokumenty
- účetní závěrka [2024] rozvaha · 202429. 5. 2025
- účetní závěrka [2024] VZaZ · 202429. 5. 2025
- účetní závěrka [2023] VZZ · 20231. 8. 2024
Časté otázky
Kde sídlí Autodoprava Holý s.r.o.?
Společnost Autodoprava Holý s.r.o. sídlí na adrese 218, Bratronice, 27363.
Jaké má Autodoprava Holý s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti Autodoprava Holý s.r.o. je 24250864, DIČ je CZ24250864.
Kdy vznikla Autodoprava Holý s.r.o.?
Společnost Autodoprava Holý s.r.o. vznikla 30. 7. 2012.
Je Autodoprava Holý s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost Autodoprava Holý s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ24250864).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T11:34:02.226Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 5. 7. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 5. 7. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026