Profil společnosti

PR Fashion s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20111–5 zaměstnanců
IČO: 24121151DIČ: CZ24121151plátce DPHDS: 5iq3fgdSp. zn.: C 180439Třtinová 1820, Kamenice, 25168

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

711 tis. Kč

▼ 78.2 %

Vlastní kapitál 2025

460 tis. Kč

▼ 85.0 %

Cizí zdroje 2025

244 tis. Kč

▲ 41.0 %

Míra vlastního kapitálu 2025

64,7 %

▼ 31.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva3,246 mil. Kč693 tis. Kč
Celková aktiva3,262 mil. Kč711 tis. Kč
Vlastní kapitál3,059 mil. Kč460 tis. Kč
Cizí zdroje173 tis. Kč244 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky173 tis. Kč244 tis. Kč
Pasiva celkem3,262 mil. Kč711 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

1,919 mil. Kč

▼ 47.7 %

Čistý zisk 2025

−489 tis. Kč

▼ 162.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby3,672 mil. Kč1,919 mil. Kč
Provozní výnosy3,672 mil. Kč2,127 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,114 mil. Kč1,286 mil. Kč
Osobní náklady1,485 mil. Kč1,244 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk1,008 mil. Kč−487 tis. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−2 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,006 mil. Kč−489 tis. Kč
Daň z příjmů217 tis. Kč0 Kč
Čistý zisk789 tis. Kč−489 tis. Kč
EBITDA1,008 mil. Kč−487 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:37:23.626Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-10T14:22:14.763Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 10. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 24. 6. 2026