Profil společnosti

Free Indeed s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2026Neuvedeno
IČO: 24113557DS: 2recgmgSp. zn.: C 55143M. G. Dobnera 2939, Most, 43401

Základní údaje

IČO
24113557
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
5. 1. 2026
Základní kapitál
1 000 Kč
Spisová značka
C 55143, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
2recgmg
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

M. G. Dobnera 2939, Most, 43401

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

Bc. JOSEF ŠVEHLA

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činností: Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Velkoobchod a maloobchod Pronájem a půjčování věcí movitých Zprostředkování obchodu a služeb Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Časté otázky

Kde sídlí Free Indeed s.r.o.?

Společnost Free Indeed s.r.o. sídlí na adrese M. G. Dobnera 2939, Most, 43401.

Jaké má Free Indeed s.r.o. IČO?

IČO společnosti Free Indeed s.r.o. je 24113557.

Kdy vznikla Free Indeed s.r.o.?

Společnost Free Indeed s.r.o. vznikla 5. 1. 2026.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:18:48.681Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 5. 2026