PRVNÍ SEKRETARIÁT, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2025Neuvedeno
IČO: 23968257DIČ: CZ23968257plátce DPHDS: dch3kfmSp. zn.: C 436147Uralská 689, Praha, 16000
Základní údaje
- IČO
- 23968257
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 27. 11. 2025
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 436147, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- dch3kfm
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Uralská 689, Praha, 16000
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 100 %
- 23. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 27. 11. 2025Změna základního kapitálu — nově „200000“
- 27. 11. 2025Změna spisové značky — nově „C 436147“
- 27. 11. 2025Změna předmětu podnikání — nově „Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků; Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů; Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce; Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů; Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů; Zprostředkování obchodu a služeb; Velkoobchod a maloobchod; Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě; Ubytovací služby; Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály; Činnost informačních a zpravodajských kanceláří; Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí; Pronájem a půjčování věcí movitých; Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků; Projektování pozemkových úprav; Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce; Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd; Testování, měření, analýzy a kontroly; Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling; Fotografické služby; Překladatelská a tlumočnická činnost; Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy; Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu; Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti; Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí; Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti; Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží; Poskytování technických služeb; Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel; Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu; Poskytování služeb pro rodinu a domácnost; Masérské, rekondiční a regenerační služby; Poskytování služeb spojených s virtuálním aktivem; Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení“
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
- Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů
- Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ23968257
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 451
- Zveřejněné účty
- 2603385439/2010
Časté otázky
Kde sídlí PRVNÍ SEKRETARIÁT, s.r.o.?
Společnost PRVNÍ SEKRETARIÁT, s.r.o. sídlí na adrese Uralská 689, Praha, 16000.
Jaké má PRVNÍ SEKRETARIÁT, s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti PRVNÍ SEKRETARIÁT, s.r.o. je 23968257, DIČ je CZ23968257.
Kdy vznikla PRVNÍ SEKRETARIÁT, s.r.o.?
Společnost PRVNÍ SEKRETARIÁT, s.r.o. vznikla 27. 11. 2025.
Je PRVNÍ SEKRETARIÁT, s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost PRVNÍ SEKRETARIÁT, s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ23968257).
Firmy na stejné adrese
- 0048CZ s.r.o.Praha
- 103ucty s.r.o.Praha
- 3DMI s.r.o.Praha
- 42G s.r.o.Praha
- 4KMD Solution s.r.o.Praha
- 4Volt s.r.o.Praha
- ABATUS s.r.o.Praha
- Abraham & Šplíchal s.r.o.Praha
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T13:02:33.635Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 5. 7. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 5. 7. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026