HK rekostavby s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20251–5 zaměstnanců
IČO: 23756951DS: aiaihetSp. zn.: C 147366Příční 118, Brno, 60200

Základní údaje

IČO
23756951
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
24. 9. 2025
Základní kapitál
20 000 Kč
Spisová značka
C 147366, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
aiaihet
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Příční 118, Brno, 60200

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

ZBYNĚK HANÁK

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 24. 9. 2025Změna způsobu jednánínově „Jednatel jedná za společnost samostatně.“
  • 24. 9. 2025Změna sídlaz „Příční 118, Brno, 60200“ na „Příční 118/10, Brno, 60200“
  • 24. 9. 2025Změna základního kapitálunově „20000“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v oborech činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb. Velkoobchod a maloobchod. Pronájem a půjčování věcí movitých. Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků. Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení.

Časté otázky

Kde sídlí HK rekostavby s.r.o.?

Společnost HK rekostavby s.r.o. sídlí na adrese Příční 118, Brno, 60200.

Jaké má HK rekostavby s.r.o. IČO?

IČO společnosti HK rekostavby s.r.o. je 23756951.

Kdy vznikla HK rekostavby s.r.o.?

Společnost HK rekostavby s.r.o. vznikla 24. 9. 2025.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T10:26:07.582Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 5. 7. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 5. 7. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026