Profil společnosti

SV LineT s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2025Neuvedeno
IČO: 23533820DIČ: CZ23533820plátce DPHDS: qppudjtSp. zn.: C 428793Nademlejnská 1087, Praha, 19800

Základní údaje

IČO
23533820
DIČ
CZ23533820
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
25. 7. 2025
Základní kapitál
1 000 Kč
Spisová značka
C 428793, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
qppudjt
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Nademlejnská 1087, Praha, 19800

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

NIKOLETTA BATKA

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
  • Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ23533820
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
118821373/2250
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí SV LineT s.r.o.?

Společnost SV LineT s.r.o. sídlí na adrese Nademlejnská 1087, Praha, 19800.

Jaké má SV LineT s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti SV LineT s.r.o. je 23533820, DIČ je CZ23533820.

Kdy vznikla SV LineT s.r.o.?

Společnost SV LineT s.r.o. vznikla 25. 7. 2025.

Je SV LineT s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost SV LineT s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ23533820).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T03:19:44.020Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-19T06:14:09.342Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 19. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 5. 2026