Profil společnosti
Společenství vlastníků domu Dr. Janského 979/5, Moravská Třebová
AktivníSpolečenství vlastníků jednotekZal. 2025Neuvedeno
IČO: 23317574DS: bmhd2nnSp. zn.: S 8549Dr. Janského 979, Moravská Třebová, 57101
Základní údaje
- IČO
- 23317574
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Datum vzniku
- 26. 5. 2025
- Spisová značka
- S 8549, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Společenství zastupuje předseda společenství.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- bmhd2nn
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Dr. Janského 979, Moravská Třebová, 57101
Lidé a vlastníci
Jednatel
JAKUB ZAPLETAL
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Společenství vlastníků domu Dr. Janského 979/5, Moravská Třebová?
Společnost Společenství vlastníků domu Dr. Janského 979/5, Moravská Třebová sídlí na adrese Dr. Janského 979, Moravská Třebová, 57101.
Jaké má Společenství vlastníků domu Dr. Janského 979/5, Moravská Třebová IČO?
IČO společnosti Společenství vlastníků domu Dr. Janského 979/5, Moravská Třebová je 23317574.
Kdy vznikla Společenství vlastníků domu Dr. Janského 979/5, Moravská Třebová?
Společnost Společenství vlastníků domu Dr. Janského 979/5, Moravská Třebová vznikla 26. 5. 2025.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:12:59.187Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026