Quantoro cars s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20251–5 zaměstnanců
IČO: 23271973DIČ: CZ23271973plátce DPHDS: dpuawa7Sp. zn.: C 145163Dolní 379, Uherské Hradiště, 68601

Základní údaje

IČO
23271973
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
13. 5. 2025
Základní kapitál
50 000 Kč
Spisová značka
C 145163, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
dpuawa7
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Dolní 379, Uherské Hradiště, 68601

Okres: Uherské HradištěZlínský krajZobrazit na mapě

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

ALEŠ HUBINKA

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Spolehlivý plátce DPH
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 13. 5. 2025Změna základního kapitálunově „50000“
  • 13. 5. 2025Změna spisové značkynově „C 145163“
  • 13. 5. 2025Změna předmětu podnikánínově „Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s těmito obory činností: -Zprostředkování obchodu a služeb, -Velkoobchod a maloobchod.“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Velkoobchod a maloobchod

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ23271973
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 464
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Quantoro cars s.r.o.?

Společnost Quantoro cars s.r.o. sídlí na adrese Dolní 379, Uherské Hradiště, 68601.

Jaké má Quantoro cars s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Quantoro cars s.r.o. je 23271973, DIČ je CZ23271973.

Kdy vznikla Quantoro cars s.r.o.?

Společnost Quantoro cars s.r.o. vznikla 13. 5. 2025.

Je Quantoro cars s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Quantoro cars s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ23271973).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T10:23:30.035Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 4. 2026