Profil společnosti

JKT Finance, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2025Neuvedeno
IČO: 23183683DS: cs64b4ySp. zn.: C 53912Hudečkova 669, Děčín, 40502

Základní údaje

IČO
23183683
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
17. 4. 2025
Základní kapitál
18 000 Kč
Spisová značka
C 53912, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Jednatelé zastupují společnost samostatně s výjimkou jednání, ve kterých zastupují společnost společně dva jednatelé. Dva jednatelé zastupují společnost společně ve všech jednáních, ve kterých výše předmětu jednání činí více než 100.000,--Kč (sto tisíc korun českých), přičemž do této částky se nezapočítává případná daň z přidané hodnoty, a to zejména v těchto jednáních: - Veškeré dispozice s obchodním majetkem společnosti, zejména zcizování, nabývání, zastavování zástavním právem a ručení, s cenou nad 100.000,--Kč (sto tisíc korun českých), - přijímání jakýchkoliv závazků přesahujících částku 100.000,--Kč (sto tisíc korun českých), - uzavírání obchodů a obchodních smluv s výší plnění nad 100.000,--Kč (sto tisíc korun českých).
Počet členů orgánu
3
Datová schránka
cs64b4y
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Hudečkova 669, Děčín, 40502

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

TOMÁŠ REZEK, JAN HÁŠA, KATEŘINA DEUSOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

20 tis. Kč

Vlastní kapitál

19 tis. Kč

Cizí zdroje

1 tis. Kč

Míra vlastního kapitálu

95 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

32 tis. Kč

Čistý zisk

1 tis. Kč

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.
  • Realitní zprostředkování.
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činností: - zprostředkování obchodu a služeb, - velkoobchod a maloobchod, - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, - služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, - nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí.

Časté otázky

Kde sídlí JKT Finance, s.r.o.?

Společnost JKT Finance, s.r.o. sídlí na adrese Hudečkova 669, Děčín, 40502.

Jaké má JKT Finance, s.r.o. IČO?

IČO společnosti JKT Finance, s.r.o. je 23183683.

Kdy vznikla JKT Finance, s.r.o.?

Společnost JKT Finance, s.r.o. vznikla 17. 4. 2025.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:18:26.950Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 23. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026