Profil společnosti

Factory PM s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2025Neuvedeno
IČO: 23081520DS: 234tn25Sp. zn.: C 421094Českomoravská 142, Praha, 19000

Základní údaje

IČO
23081520
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
20. 3. 2025
Základní kapitál
20 000 Kč
Spisová značka
C 421094, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
234tn25
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Českomoravská 142, Praha, 19000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

FRANTIŠEK KOVÁŘ, JANA KOVÁŘOVÁ

Vlastnická struktura

Právnické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
  • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce

Časté otázky

Kde sídlí Factory PM s.r.o.?

Společnost Factory PM s.r.o. sídlí na adrese Českomoravská 142, Praha, 19000.

Jaké má Factory PM s.r.o. IČO?

IČO společnosti Factory PM s.r.o. je 23081520.

Kdy vznikla Factory PM s.r.o.?

Společnost Factory PM s.r.o. vznikla 20. 3. 2025.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T03:02:12.910Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 4. 2026