Profil společnosti

DTBe you s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2025Neuvedeno
IČO: 23002263DS: y9imjf4Sp. zn.: C 419787Křižíkova 710, Praha, 18600

Základní údaje

IČO
23002263
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
27. 2. 2025
Základní kapitál
10 000 Kč
Spisová značka
C 419787, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
y9imjf4
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Křižíkova 710, Praha, 18600

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

DOMINIKA BACHRATÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

85 tis. Kč

Vlastní kapitál

−36 tis. Kč

Cizí zdroje

121 tis. Kč

Míra vlastního kapitálu

-42,4 %

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
  • Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží

Časté otázky

Kde sídlí DTBe you s.r.o.?

Společnost DTBe you s.r.o. sídlí na adrese Křižíkova 710, Praha, 18600.

Jaké má DTBe you s.r.o. IČO?

IČO společnosti DTBe you s.r.o. je 23002263.

Kdy vznikla DTBe you s.r.o.?

Společnost DTBe you s.r.o. vznikla 27. 2. 2025.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T02:48:25.340Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 5. 2026