Profil společnosti

„Enduro team Klatovy o.s.”

Aktivní
SpolekZal. 2014Neuvedeno
IČO: 22897267Sp. zn.: L 5966Sedlákova 889, Klatovy, 33901

Základní údaje

IČO
22897267
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
1. 1. 2014
Spisová značka
L 5966, Krajský soud v Plzni
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Sedlákova 889, Klatovy, 33901

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí „Enduro team Klatovy o.s.”?

Společnost „Enduro team Klatovy o.s.” sídlí na adrese Sedlákova 889, Klatovy, 33901.

Jaké má „Enduro team Klatovy o.s.” IČO?

IČO společnosti „Enduro team Klatovy o.s.” je 22897267.

Kdy vznikla „Enduro team Klatovy o.s.”?

Společnost „Enduro team Klatovy o.s.” vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:03:29.787Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 4. 2026