KLUBÍK Břeclav z.s.

Aktivní
SpolekZal. 20146–9 zaměstnanců
IČO: 22762132DS: wpi9i8gSp. zn.: L 16157Na Kopci 1828, Břeclav, 69003

Základní údaje

IČO
22762132
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
1. 1. 2014
Spisová značka
L 16157, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Předseda jedná samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
wpi9i8g
Počet zaměstnanců
6–9 zaměstnanců

Sídlo

Na Kopci 1828, Břeclav, 69003

Lidé a vlastníci

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: jednatel
  • 28. 2. 2017Změna způsobu jednánínově „Předseda jedná samostatně.“
  • 1. 1. 2014Změna spisové značkynově „L 16157“
  • 1. 1. 2014Změna sídlaz „Na Kopci 1828, Břeclav, 69003“ na „Na Kopci 1828/1, Břeclav, 69003“
Celá historie

Časté otázky

Kde sídlí KLUBÍK Břeclav z.s.?

Společnost KLUBÍK Břeclav z.s. sídlí na adrese Na Kopci 1828, Břeclav, 69003.

Jaké má KLUBÍK Břeclav z.s. IČO?

IČO společnosti KLUBÍK Břeclav z.s. je 22762132.

Kdy vznikla KLUBÍK Břeclav z.s.?

Společnost KLUBÍK Břeclav z.s. vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T23:13:04.512Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 5. 2026