Profil společnosti

Financial Gold Star, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2025Neuvedeno
IČO: 22649263DS: nbmkugxSp. zn.: C 417974Korunní 2569, Praha, 10100

Základní údaje

IČO
22649263
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
25. 2. 2025
Základní kapitál
1 000 Kč
Spisová značka
C 417974, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Společnost zastupuje jednatel.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
nbmkugx
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Korunní 2569, Praha, 10100

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

ŠTEFAN KOTRADY

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
  • 4

Časté otázky

Kde sídlí Financial Gold Star, s.r.o.?

Společnost Financial Gold Star, s.r.o. sídlí na adrese Korunní 2569, Praha, 10100.

Jaké má Financial Gold Star, s.r.o. IČO?

IČO společnosti Financial Gold Star, s.r.o. je 22649263.

Kdy vznikla Financial Gold Star, s.r.o.?

Společnost Financial Gold Star, s.r.o. vznikla 25. 2. 2025.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T03:01:36.711Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 4. 2026