Profil společnosti

Global Install s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2025Neuvedeno
IČO: 22505873DS: 94nb99aSp. zn.: C 417577Na Folimance 2155, Praha, 12000

Základní údaje

IČO
22505873
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
27. 1. 2025
Základní kapitál
1 000 Kč
Spisová značka
C 417577, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
94nb99a
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Na Folimance 2155, Praha, 12000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

LIBOR ŠLOSÁR

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona:
  • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
  • Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov

Časté otázky

Kde sídlí Global Install s.r.o.?

Společnost Global Install s.r.o. sídlí na adrese Na Folimance 2155, Praha, 12000.

Jaké má Global Install s.r.o. IČO?

IČO společnosti Global Install s.r.o. je 22505873.

Kdy vznikla Global Install s.r.o.?

Společnost Global Install s.r.o. vznikla 27. 1. 2025.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T03:08:25.405Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 26. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 5. 2026