Spolek přátel termálních lázní
AktivníSpolekZal. 2024Neuvedeno
IČO: 22164928DS: fdzrvsnSp. zn.: L 14928241, Rohozná, 56972
Základní údaje
- IČO
- 22164928
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 8. 11. 2024
- Spisová značka
- L 14928, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Za spolek sní jednat výhradně předsedkyně Barbora Sauerová a to osobně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- fdzrvsn
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
241, Rohozná, 56972
Lidé a vlastníci
Jednatel
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 12. 6. 2026Zapsán jednatel — funkce: jednatel
- 8. 11. 2024Změna spisové značky — nově „L 14928“
- 8. 11. 2024Změna způsobu jednání — nově „Za spolek sní jednat výhradně předsedkyně Barbora Sauerová a to osobně.“
- 8. 11. 2024Změna sídla — z „241, Rohozná, 56972“ na „Rohozná 241, Rohozná, 56972“
Časté otázky
Kde sídlí Spolek přátel termálních lázní?
Společnost Spolek přátel termálních lázní sídlí na adrese 241, Rohozná, 56972.
Jaké má Spolek přátel termálních lázní IČO?
IČO společnosti Spolek přátel termálních lázní je 22164928.
Kdy vznikla Spolek přátel termálních lázní?
Společnost Spolek přátel termálních lázní vznikla 8. 11. 2024.
Firmy na stejné adrese
- ROHOTRANS s.r.o.Rohozná
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T23:09:48.438Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 17. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 5. 2026