INOS Odpady s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2024Neuvedeno
IČO: 22135219DIČ: CZ22135219plátce DPHDS: 455jh96Sp. zn.: C 411389Holušická 2253, Praha, 14800
Základní údaje
- IČO
- 22135219
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 8. 10. 2024
- Základní kapitál
- 10 000 Kč
- Spisová značka
- C 411389, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- 455jh96
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Holušická 2253, Praha, 14800
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 50 %
- 23. 3. 2026Zapsán společník — podíl 50 %
- 23. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 8. 10. 2024Změna základního kapitálu — nově „10000“
- 8. 10. 2024Změna spisové značky — nově „C 411389“
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna
- Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ22135219
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 451
- Zveřejněné účty
- 131-3269020227/0100
Časté otázky
Kde sídlí INOS Odpady s.r.o.?
Společnost INOS Odpady s.r.o. sídlí na adrese Holušická 2253, Praha, 14800.
Jaké má INOS Odpady s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti INOS Odpady s.r.o. je 22135219, DIČ je CZ22135219.
Kdy vznikla INOS Odpady s.r.o.?
Společnost INOS Odpady s.r.o. vznikla 8. 10. 2024.
Je INOS Odpady s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost INOS Odpady s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ22135219).
Firmy na stejné adrese
- 3S security PRO s.r.o.Praha
- 3S security s.r.o.Praha
- ANAWAK a.s.Praha
- Apollo Line s.r.o.Praha
- APOLLO TRADE s.r.o.Praha
- AREAM s.r.o.Praha
- BETMIX s.r.o.Praha
- BIOFARMA KARLÍN s.r.o.Praha
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T12:53:55.671Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 5. 2026