Profil společnosti

Urologie Mníšek s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20246–9 zaměstnanců
IČO: 22054812DS: tc3et5cSp. zn.: C 410266Skalecké náměstí 500, Mníšek pod Brdy, 25210

Základní údaje

IČO
22054812
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
17. 9. 2024
Základní kapitál
10 000 Kč
Spisová značka
C 410266, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost ve všech věcech samostatně
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
tc3et5c
Počet zaměstnanců
6–9 zaměstnanců

Sídlo

Skalecké náměstí 500, Mníšek pod Brdy, 25210

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

MUDr. KAREL FRANĚK

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

10 tis. Kč

Vlastní kapitál

10 tis. Kč

Cizí zdroje

0 Kč

Míra vlastního kapitálu

100 %

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: - Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby), - Zprostředkování obchodu a služeb, - Velkoobchod a maloobchod, - Ubytovací služby, - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí, - Pronájem a půjčování věcí movitých, - Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení, - Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu, - Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti, - Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti, - Výroba, obchod a služby jinde nezařazené.
  • Poskytování zdravotních služeb

Časté otázky

Kde sídlí Urologie Mníšek s.r.o.?

Společnost Urologie Mníšek s.r.o. sídlí na adrese Skalecké náměstí 500, Mníšek pod Brdy, 25210.

Jaké má Urologie Mníšek s.r.o. IČO?

IČO společnosti Urologie Mníšek s.r.o. je 22054812.

Kdy vznikla Urologie Mníšek s.r.o.?

Společnost Urologie Mníšek s.r.o. vznikla 17. 9. 2024.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T02:58:07.917Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 22. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 5. 2026