Profil společnosti

Sauna park Jirkov, spolek

Aktivní
SpolekZal. 20241–5 zaměstnanců
IČO: 21986606DS: knmcwczSp. zn.: L 141205. května 1461, Jirkov, 43111

Základní údaje

IČO
21986606
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
4. 9. 2024
Spisová značka
L 14120, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Předseda zastupuje spolek navenek samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
knmcwcz
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

5. května 1461, Jirkov, 43111

Lidé a vlastníci

Jednatel

MARIAN JEŠKO

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Sauna park Jirkov, spolek?

Společnost Sauna park Jirkov, spolek sídlí na adrese 5. května 1461, Jirkov, 43111.

Jaké má Sauna park Jirkov, spolek IČO?

IČO společnosti Sauna park Jirkov, spolek je 21986606.

Kdy vznikla Sauna park Jirkov, spolek?

Společnost Sauna park Jirkov, spolek vznikla 4. 9. 2024.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:06:38.338Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 9. 2026