Profil společnosti

Portal Solutions s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2024Neuvedeno
IČO: 21825891DIČ: CZ21825891plátce DPHDS: hyrzcdgSp. zn.: C 406698Revoluční 1082, Praha, 11000

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

2,811 mil. Kč

▲ 489.3 %

Vlastní kapitál 2025

1,153 mil. Kč

▲ 355.7 %

Cizí zdroje 2025

1,658 mil. Kč

▲ 640.2 %

Míra vlastního kapitálu 2025

41 %

▼ 22.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva–1,831 mil. Kč
Oběžná aktiva477 tis. Kč980 tis. Kč
Celková aktiva477 tis. Kč2,811 mil. Kč
Vlastní kapitál253 tis. Kč1,153 mil. Kč
Cizí zdroje224 tis. Kč1,658 mil. Kč
Dlouhodobé závazky–90 tis. Kč
Krátkodobé závazky224 tis. Kč1,568 mil. Kč
Pasiva celkem477 tis. Kč2,811 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

5,282 mil. Kč

▲ 933.7 %

Čistý zisk 2025

900 tis. Kč

▲ 255.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby511 tis. Kč5,282 mil. Kč
Provozní výnosy511 tis. Kč5,282 mil. Kč
Provozní zisk253 tis. Kč919 tis. Kč
Finanční výsledek–−19 tis. Kč
Zisk před zdaněním253 tis. Kč900 tis. Kč
Čistý zisk253 tis. Kč900 tis. Kč
EBITDA253 tis. Kč–

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T02:59:11.945Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-11T18:00:30.177Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 11. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 9. 2026