Profil společnosti
RUTA.CZ s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20241–5 zaměstnanců
IČO: 21822271DIČ: CZ21822271plátce DPHDS: 45n3je9Sp. zn.: C 53219Na Valech 90, Jaroměř, 55101
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
14,72 mil. Kč
▲ 264.1 %
Vlastní kapitál 2025
998 tis. Kč
▲ 1979.2 %
Cizí zdroje 2025
13,73 mil. Kč
▲ 243.5 %
Míra vlastního kapitálu 2025
6,8 %
▲ 469.7 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 4,044 mil. Kč | 14,72 mil. Kč |
| Celková aktiva | 4,044 mil. Kč | 14,72 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 48 tis. Kč | 998 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 3,996 mil. Kč | 13,73 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 3,996 mil. Kč | 13,73 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 4,044 mil. Kč | 14,72 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
27,27 mil. Kč
▲ 7690.9 %
Čistý zisk 2025
950 tis. Kč
▲ 725.0 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 350 tis. Kč | 27,27 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 350 tis. Kč | 27,27 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 501 tis. Kč | 24,24 mil. Kč |
| Osobní náklady | – | 1,756 mil. Kč |
| Provozní zisk | −151 tis. Kč | 1,269 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −1 tis. Kč | −106 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −152 tis. Kč | 1,163 mil. Kč |
| Daň z příjmů | – | 213 tis. Kč |
| Čistý zisk | −152 tis. Kč | 950 tis. Kč |
| EBITDA | −151 tis. Kč | 1,269 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:18:15.424Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T10:00:28.397Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 6. 2026