Profil společnosti

Společenství vlastníků domu č.p. 2577, 2578, 2579, 2580 ul. Brněnská, Česká Lípa

Aktivní
Společenství vlastníků jednotekZal. 20241–5 zaměstnanců
IČO: 21705186DS: 75jv46jSp. zn.: S 8300Brněnská 2579, Česká Lípa, 47006

Základní údaje

IČO
21705186
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Datum vzniku
28. 6. 2024
Spisová značka
S 8300, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Statutárním orgánem Společenství je předseda Společenství. Předseda zastupuje Společenství ve všech záležitostech samostatně. Předseda podepisuje za Společenství tak, že k názvu Společenství připojí svůj podpis a údaj o své funkci.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
75jv46j
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Brněnská 2579, Česká Lípa, 47006

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

551 tis. Kč

Kompletní finance

Časté otázky

Kde sídlí Společenství vlastníků domu č.p. 2577, 2578, 2579, 2580 ul. Brněnská, Česká Lípa?

Společnost Společenství vlastníků domu č.p. 2577, 2578, 2579, 2580 ul. Brněnská, Česká Lípa sídlí na adrese Brněnská 2579, Česká Lípa, 47006.

Jaké má Společenství vlastníků domu č.p. 2577, 2578, 2579, 2580 ul. Brněnská, Česká Lípa IČO?

IČO společnosti Společenství vlastníků domu č.p. 2577, 2578, 2579, 2580 ul. Brněnská, Česká Lípa je 21705186.

Kdy vznikla Společenství vlastníků domu č.p. 2577, 2578, 2579, 2580 ul. Brněnská, Česká Lípa?

Společnost Společenství vlastníků domu č.p. 2577, 2578, 2579, 2580 ul. Brněnská, Česká Lípa vznikla 28. 6. 2024.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:16:28.773Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 8. 2026