Profil společnosti
DOPA media group s.r.o.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 21686432
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 5. 6. 2024
- Základní kapitál
- 150 000 Kč
- Spisová značka
- C 96279, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Každý z jednatelů zastupuje společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 2
- Datová schránka
- zbvqq6t
- Počet zaměstnanců
- 6–9 zaměstnanců
Sídlo
Bratrská 84, Přerov, 75002
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
JAKUB DOKLÁDAL, TOMÁŠ PANÁK
Vlastnická struktura
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2025
Aktiva
1,165 mil. Kč
Vlastní kapitál
−1,848 mil. Kč
Cizí zdroje
3,013 mil. Kč
Míra vlastního kapitálu
-158,6 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2025
Tržby
1,903 mil. Kč
Čistý zisk
−1,089 mil. Kč
Předmět podnikání a činnosti
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Provozování kulturních, kulturně - vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ21686432
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 462
- Zveřejněné účty
- 341791656/0300
Časté otázky
Kde sídlí DOPA media group s.r.o.?
Společnost DOPA media group s.r.o. sídlí na adrese Bratrská 84, Přerov, 75002.
Jaké má DOPA media group s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti DOPA media group s.r.o. je 21686432, DIČ je CZ21686432.
Kdy vznikla DOPA media group s.r.o.?
Společnost DOPA media group s.r.o. vznikla 5. 6. 2024.
Je DOPA media group s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost DOPA media group s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ21686432).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:26:08.359Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-25T06:40:53.020Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 5. 2026