Profil společnosti
Zdravý start, z.s.
AktivníSpolekZal. 202410–19 zaměstnanců
IČO: 21547319DS: kqmpcvnSp. zn.: L 2138138, Radkov, 74784
Základní údaje
- IČO
- 21547319
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 29. 5. 2024
- Spisová značka
- L 21381, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Předseda jedná jménem spolku samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- kqmpcvn
- Počet zaměstnanců
- 10–19 zaměstnanců
Sídlo
38, Radkov, 74784
Lidé a vlastníci
Jednatel
Mgr. ANETA KVASNÁ
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Zdravý start, z.s.?
Společnost Zdravý start, z.s. sídlí na adrese 38, Radkov, 74784.
Jaké má Zdravý start, z.s. IČO?
IČO společnosti Zdravý start, z.s. je 21547319.
Kdy vznikla Zdravý start, z.s.?
Společnost Zdravý start, z.s. vznikla 29. 5. 2024.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:08:43.580Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 23. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 4. 2026