TAX UNION Advisory s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2024Neuvedeno
IČO: 21455431DIČ: CZ21455431plátce DPHDS: zqu9bvwSp. zn.: C 402170Za Můstkem 491, Psáry, 25244

Základní údaje

IČO
21455431
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
11. 4. 2024
Základní kapitál
1 000 Kč
Spisová značka
C 402170, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý z jednatelů zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
zqu9bvw
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Za Můstkem 491, Psáry, 25244

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled (2025)

Tržby

Čistý zisk

Aktiva

4,9 mil. Kč

Vlastní kapitál

4,3 mil. Kč

Kompletní finance

Poslední změny

  • 12. 6. 2026Změna podílu společníkapodíl — → 100 %
  • 24. 5. 2026Změna podílu společníkapodíl 1.1 % → —
  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 1.1 %
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  • Výroba, obchod, služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v rozsahu oborů činností náležejících do živnosti volné zapsaných v živnostenském rejstříku

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ21455431
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 452
Zveřejněné účty
72539988/5500
Detail registrace DPH

Dokumenty

  • účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 · 202515. 5. 2026
  • účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 17.05.2025 · 202423. 5. 2025
Sbírka listin (2)

Časté otázky

Kde sídlí TAX UNION Advisory s.r.o.?

Společnost TAX UNION Advisory s.r.o. sídlí na adrese Za Můstkem 491, Psáry, 25244.

Jaké má TAX UNION Advisory s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti TAX UNION Advisory s.r.o. je 21455431, DIČ je CZ21455431.

Kdy vznikla TAX UNION Advisory s.r.o.?

Společnost TAX UNION Advisory s.r.o. vznikla 11. 4. 2024.

Je TAX UNION Advisory s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost TAX UNION Advisory s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ21455431).

Firmy na stejné adrese

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T12:50:53.279Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 6. 2026