Sofi invest plus s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20241–5 zaměstnanců
IČO: 21353913DS: 5nbzjrySp. zn.: C 400600Na Čečeličce 425, Praha, 15000

Základní údaje

IČO
21353913
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
15. 3. 2024
Základní kapitál
10 000 Kč
Spisová značka
C 400600, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
5nbzjry
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Na Čečeličce 425, Praha, 15000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

SERGII IZOTOV

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 15. 3. 2024Změna předmětu podnikánínově „Hostinská činnost.; Výroba, obchod a služby neuvedené v příloze 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb. Velkoobchod a maloobchod. Ubytovací služby. Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy.; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin.“
  • 15. 3. 2024Změna způsobu jednánínově „Jednatel zastupuje společnost samostatně.“
  • 15. 3. 2024Změna sídlaz „Na Čečeličce 425, Praha, 15000“ na „Na Čečeličce 425/4, Praha, 15000“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Hostinská činnost.
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v příloze 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: Zprostředkování obchodu a služeb. Velkoobchod a maloobchod. Ubytovací služby. Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy.
  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin.

Časté otázky

Kde sídlí Sofi invest plus s.r.o.?

Společnost Sofi invest plus s.r.o. sídlí na adrese Na Čečeličce 425, Praha, 15000.

Jaké má Sofi invest plus s.r.o. IČO?

IČO společnosti Sofi invest plus s.r.o. je 21353913.

Kdy vznikla Sofi invest plus s.r.o.?

Společnost Sofi invest plus s.r.o. vznikla 15. 3. 2024.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T12:50:33.117Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 18. 5. 2026