Trading paradise s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2024Neuvedeno
IČO: 21263388DIČ: CZ21263388nespolehlivý plátceDS: kthf53wSp. zn.: C 138106Příkop 843, Brno, 60200

Základní údaje

IČO
21263388
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
19. 2. 2024
Základní kapitál
20 000 Kč
Spisová značka
C 138106, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Společnost zastupuje jednatel samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
kthf53w
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Příkop 843, Brno, 60200

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

ALESSANDRO DANIELE

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 19. 2. 2024Změna základního kapitálunově „20000“
  • 19. 2. 2024Změna spisové značkynově „C 138106“
  • 19. 2. 2024Změna předmětu podnikánínově „Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, provozovaná v oborech: - zprostředkování obchodu a služeb - velkoobchod a maloobchod - zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím - skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě - nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - pronájem a půjčování věcí movitých - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling - fotografické služby - překladatelská a tlumočnická činnost - služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy - provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí - poskytování technických služeb“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • zprostředkování obchodu a služeb
  • velkoobchod a maloobchod

DPH

Nespolehlivý plátce
DIČ
CZ21263388
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 461
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Trading paradise s.r.o.?

Společnost Trading paradise s.r.o. sídlí na adrese Příkop 843, Brno, 60200.

Jaké má Trading paradise s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Trading paradise s.r.o. je 21263388, DIČ je CZ21263388.

Kdy vznikla Trading paradise s.r.o.?

Společnost Trading paradise s.r.o. vznikla 19. 2. 2024.

Je Trading paradise s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Trading paradise s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ21263388). Pozor — je vedena jako nespolehlivý plátce DPH.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T10:16:11.526Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026