Malby Truchlý s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2024Neuvedeno
IČO: 21195391DS: 4swau6gSp. zn.: C 44844Mánesova 807, Klatovy, 33901

Základní údaje

IČO
21195391
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
31. 1. 2024
Základní kapitál
1 000 Kč
Spisová značka
C 44844, Krajský soud v Plzni
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
4swau6g
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Mánesova 807, Klatovy, 33901

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

MILAN TRUCHLÝ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 21. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 31. 1. 2024Změna základního kapitálunově „1000“
  • 31. 1. 2024Změna spisové značkynově „C 44844“
  • 31. 1. 2024Změna předmětu podnikánínově „Malířství, lakýrnictví, natěračství; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s výjimkou oboru činnosti výroba, obchod a služby jinde nezařazené“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Malířství, lakýrnictví, natěračství
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s výjimkou oboru činnosti výroba, obchod a služby jinde nezařazené

Dokumenty

  • účetní závěrka [2024] rozvaha · 202422. 4. 2025
  • účetní závěrka [2024] vzz · 202422. 4. 2025
  • účetní závěrka [2024] příloha · 202422. 4. 2025
Sbírka listin (3)

Časté otázky

Kde sídlí Malby Truchlý s.r.o.?

Společnost Malby Truchlý s.r.o. sídlí na adrese Mánesova 807, Klatovy, 33901.

Jaké má Malby Truchlý s.r.o. IČO?

IČO společnosti Malby Truchlý s.r.o. je 21195391.

Kdy vznikla Malby Truchlý s.r.o.?

Společnost Malby Truchlý s.r.o. vznikla 31. 1. 2024.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T23:09:25.724Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 5. 2026