Profil společnosti
SOK - MAT s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2024Neuvedeno
IČO: 21184593DIČ: CZ21184593plátce DPHDS: uyg9zf5Sp. zn.: C 52376141, Sázava, 56301
Základní údaje
- IČO
- 21184593
- DIČ
- CZ21184593
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 29. 1. 2024
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 52376, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost navenek samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- uyg9zf5
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
141, Sázava, 56301
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
JAN SOKOLÍK
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2024
Aktiva
249 tis. Kč
Vlastní kapitál
237 tis. Kč
Cizí zdroje
12 tis. Kč
Míra vlastního kapitálu
95,2 %
Předmět podnikání a činnosti
- velkoobchod a maloobchod
- zprostředkování obchodu a služeb
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ21184593
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 459
- Zveřejněné účty
- 6637323349/0800
Časté otázky
Kde sídlí SOK - MAT s.r.o.?
Společnost SOK - MAT s.r.o. sídlí na adrese 141, Sázava, 56301.
Jaké má SOK - MAT s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti SOK - MAT s.r.o. je 21184593, DIČ je CZ21184593.
Kdy vznikla SOK - MAT s.r.o.?
Společnost SOK - MAT s.r.o. vznikla 29. 1. 2024.
Je SOK - MAT s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost SOK - MAT s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ21184593).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:23:33.965Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-19T02:35:18.230Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 19. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 7. 2026