Profil společnosti

Maso Uzeniny EICHLER s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20241–5 zaměstnanců
IČO: 21182884DIČ: CZ21182884plátce DPHDS: mkyda3uSp. zn.: C 397941Tylova 1750, Benešov, 25601

Základní údaje

IČO
21182884
DIČ
CZ21182884
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
8. 2. 2024
Základní kapitál
20 000 Kč
Spisová značka
C 397941, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý z jednatelů je oprávněn jednat za společnost ve všech věcech samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
mkyda3u
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Tylova 1750, Benešov, 25601

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

JOSEF EICHLER, MARTIN EICHLER

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

798 tis. Kč

▲ 117.4 %

Vlastní kapitál

137 tis. Kč

▲ 178.3 %

Cizí zdroje

592 tis. Kč

▲ 9.4 %

Míra vlastního kapitálu

17,2 %

▲ 136.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: - zprostředkování obchodu a služeb - velkoobchod a maloobchod
  • řeznictví a uzenářství

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ21182884
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 452
Zveřejněné účty
265777691/0600
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Maso Uzeniny EICHLER s.r.o.?

Společnost Maso Uzeniny EICHLER s.r.o. sídlí na adrese Tylova 1750, Benešov, 25601.

Jaké má Maso Uzeniny EICHLER s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Maso Uzeniny EICHLER s.r.o. je 21182884, DIČ je CZ21182884.

Kdy vznikla Maso Uzeniny EICHLER s.r.o.?

Společnost Maso Uzeniny EICHLER s.r.o. vznikla 8. 2. 2024.

Je Maso Uzeniny EICHLER s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Maso Uzeniny EICHLER s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ21182884).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T03:06:45.799Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-21T06:35:24.670Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 9. 2026