Avenga Holding s.r.o.

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 2023Neuvedeno
IČO: 19930372Vinohradská 1511, Praha, 10000

Základní údaje

IČO
19930372
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
15. 11. 2023
Datum zániku
7. 8. 2025
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Vinohradská 1511, Praha, 10000

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Avenga Holding s.r.o.?

Společnost Avenga Holding s.r.o. sídlí na adrese Vinohradská 1511, Praha, 10000.

Jaké má Avenga Holding s.r.o. IČO?

IČO společnosti Avenga Holding s.r.o. je 19930372.

Kdy vznikla Avenga Holding s.r.o.?

Společnost Avenga Holding s.r.o. vznikla 15. 11. 2023.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 5. 2026