Profil společnosti

Warehouse club Liberec s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20231–5 zaměstnanců
IČO: 19829451DIČ: CZ19829451plátce DPHDS: ek9nmmsSp. zn.: C 51194Hanychovská 328, Liberec, 46007

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,166 mil. Kč

▲ 126.8 %

Vlastní kapitál 2024

512 tis. Kč

▲ 70.1 %

Cizí zdroje 2024

654 tis. Kč

▲ 207.0 %

Míra vlastního kapitálu 2024

43,9 %

▼ 25.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Oběžná aktiva514 tis. Kč1,166 mil. Kč
Celková aktiva514 tis. Kč1,166 mil. Kč
Vlastní kapitál301 tis. Kč512 tis. Kč
Cizí zdroje213 tis. Kč654 tis. Kč
Dlouhodobé závazky31 tis. Kč61 tis. Kč
Krátkodobé závazky182 tis. Kč593 tis. Kč
Pasiva celkem514 tis. Kč1,166 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,2 mil. Kč

▲ 346.9 %

Čistý zisk 2024

324 tis. Kč

▲ 8.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby716 tis. Kč3,2 mil. Kč
Provozní výnosy716 tis. Kč3,31 mil. Kč
Náklady na prodané zboží416 tis. Kč2,962 mil. Kč
Provozní zisk300 tis. Kč348 tis. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−24 tis. Kč
Zisk před zdaněním298 tis. Kč324 tis. Kč
Čistý zisk298 tis. Kč324 tis. Kč
EBITDA300 tis. Kč348 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:20:02.095Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-31T23:33:09.929Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 7. 2026