Profil společnosti

VKM Projekt s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2023Neuvedeno
IČO: 19814119DIČ: CZ19814119plátce DPHDS: 2mbf7g8Sp. zn.: C 5116321, Ústí nad Labem, 40340

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,573 mil. Kč

520.3 %

Vlastní kapitál 2024

646 tis. Kč

265.0 %

Cizí zdroje 2024

2,927 mil. Kč

633.6 %

Míra vlastního kapitálu 2024

18,1 %

41.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva76 tis. Kč
Oběžná aktiva576 tis. Kč3,497 mil. Kč
Celková aktiva576 tis. Kč3,573 mil. Kč
Vlastní kapitál177 tis. Kč646 tis. Kč
Cizí zdroje399 tis. Kč2,927 mil. Kč
Krátkodobé závazky399 tis. Kč2,927 mil. Kč
Pasiva celkem576 tis. Kč3,573 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

4,248 mil. Kč

691.1 %

Čistý zisk 2024

469 tis. Kč

198.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby537 tis. Kč4,248 mil. Kč
Provozní výnosy537 tis. Kč4,248 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,609 mil. Kč
Odpisy4 tis. Kč
Provozní zisk157 tis. Kč596 tis. Kč
Finanční výsledek14 tis. Kč
Zisk před zdaněním157 tis. Kč610 tis. Kč
Daň z příjmů141 tis. Kč
Čistý zisk157 tis. Kč469 tis. Kč
EBITDA600 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:17:55.869Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T14:30:40.212Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 8. 2026