Profil společnosti

Koeltechniek s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2023Neuvedeno
IČO: 19787367DIČ: CZ19787367plátce DPHDS: q67es8hSp. zn.: C 391574Roztocká 116, Úholičky, 25264

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,225 mil. Kč

86.5 %

Vlastní kapitál 2024

685 tis. Kč

153.7 %

Cizí zdroje 2024

540 tis. Kč

39.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

55,9 %

36.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva468 tis. Kč
Oběžná aktiva657 tis. Kč757 tis. Kč
Celková aktiva657 tis. Kč1,225 mil. Kč
Vlastní kapitál270 tis. Kč685 tis. Kč
Cizí zdroje387 tis. Kč540 tis. Kč
Krátkodobé závazky387 tis. Kč540 tis. Kč
Pasiva celkem657 tis. Kč1,225 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,836 mil. Kč

505.0 %

Čistý zisk 2024

415 tis. Kč

144.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby634 tis. Kč3,836 mil. Kč
Provozní výnosy634 tis. Kč3,836 mil. Kč
Náklady na prodané zboží420 tis. Kč3,181 mil. Kč
Odpisy117 tis. Kč
Provozní zisk210 tis. Kč526 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč
Zisk před zdaněním210 tis. Kč526 tis. Kč
Daň z příjmů40 tis. Kč111 tis. Kč
Čistý zisk170 tis. Kč415 tis. Kč
EBITDA210 tis. Kč643 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:44:44.790Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T18:30:53.195Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 9. 2026