Profil společnosti

Wildliving Home, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2023Neuvedeno
IČO: 19755457DS: tvpcg7ySp. zn.: C 93796Zolova 7, Olomouc, 78301

Základní údaje

IČO
19755457
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
25. 9. 2023
Základní kapitál
300 000 Kč
Spisová značka
C 93796, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
tvpcg7y
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Zolova 7, Olomouc, 78301

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

ZDENĚK SVOBODA

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

305 tis. Kč

▲ 0.7 %

Vlastní kapitál

294 tis. Kč

▲ 0.7 %

Cizí zdroje

11 tis. Kč

0 %

Míra vlastního kapitálu

96,4 %

▲ 0.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
  • Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov

Časté otázky

Kde sídlí Wildliving Home, s.r.o.?

Společnost Wildliving Home, s.r.o. sídlí na adrese Zolova 7, Olomouc, 78301.

Jaké má Wildliving Home, s.r.o. IČO?

IČO společnosti Wildliving Home, s.r.o. je 19755457.

Kdy vznikla Wildliving Home, s.r.o.?

Společnost Wildliving Home, s.r.o. vznikla 25. 9. 2023.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:24:58.400Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 8. 2026