Profil společnosti

Cookover CZ s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20231–5 zaměstnanců
IČO: 19642695DIČ: CZ19642695plátce DPHDS: jmx4skvSp. zn.: C 389613Smetanovo nábřeží 197, Praha, 11000

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,503 mil. Kč

215.8 %

Vlastní kapitál 2024

−705 tis. Kč

298.6 %

Cizí zdroje 2024

2,208 mil. Kč

1724.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-46,9 %

162.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Oběžná aktiva476 tis. Kč1,483 mil. Kč
Celková aktiva476 tis. Kč1,503 mil. Kč
Vlastní kapitál355 tis. Kč−705 tis. Kč
Cizí zdroje121 tis. Kč2,208 mil. Kč
Pasiva celkem476 tis. Kč1,503 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,833 mil. Kč

234.9 %

Čistý zisk 2024

−1,061 mil. Kč

416.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby846 tis. Kč2,833 mil. Kč
Provozní výnosy846 tis. Kč2,833 mil. Kč
Náklady na prodané zboží510 tis. Kč3,762 mil. Kč
Osobní náklady13 tis. Kč
Provozní zisk336 tis. Kč−998 tis. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč1 tis. Kč
Zisk před zdaněním335 tis. Kč−997 tis. Kč
Daň z příjmů64 tis. Kč
Čistý zisk335 tis. Kč−1,061 mil. Kč
EBITDA336 tis. Kč−998 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T02:51:49.828Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T18:28:57.596Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 6. 2026