Profil společnosti
ROKA STAVEBNÍ s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20231–5 zaměstnanců
IČO: 19585756DIČ: CZ19585756plátce DPHDS: t4jyhpdSp. zn.: C 388811Hybernská 1007, Praha, 11000
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
8,425 mil. Kč
▲ 1.4 %
Vlastní kapitál 2025
8,343 mil. Kč
▲ 24.2 %
Cizí zdroje 2025
82 tis. Kč
▼ 94.8 %
Míra vlastního kapitálu 2025
99 %
▲ 22.4 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 1,892 mil. Kč | 947 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 8,768 mil. Kč | 9,833 mil. Kč |
| Celková aktiva | 8,305 mil. Kč | 8,425 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 6,719 mil. Kč | 8,343 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 1,586 mil. Kč | 82 tis. Kč |
| Dlouhodobé závazky | – | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 1,586 mil. Kč | 82 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 8,305 mil. Kč | 8,425 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
22,15 mil. Kč
▲ 123.4 %
Čistý zisk 2025
8,343 mil. Kč
▲ 24.2 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 9,918 mil. Kč | 22,15 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 9,918 mil. Kč | 22,15 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,378 mil. Kč | 10,05 mil. Kč |
| Osobní náklady | – | 1,031 mil. Kč |
| Odpisy | 234 tis. Kč | 473 tis. Kč |
| Provozní zisk | 8,306 mil. Kč | 10,59 mil. Kč |
| Finanční výsledek | – | −2 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 8,306 mil. Kč | 10,59 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 1,587 mil. Kč | 2,243 mil. Kč |
| Čistý zisk | 6,719 mil. Kč | 8,343 mil. Kč |
| EBITDA | 8,54 mil. Kč | 11,06 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T03:03:07.643Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-16T22:28:27.285Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 17. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 7. 2026