Profil společnosti

Lesní práce ŠVANCARA s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20231–5 zaměstnanců
IČO: 19490283DIČ: CZ19490283plátce DPHDS: 7c7rjmfSp. zn.: C 134824191, Slatinky, 78342

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

610 tis. Kč

110.3 %

Vlastní kapitál 2024

190 tis. Kč

201.6 %

Cizí zdroje 2024

420 tis. Kč

85.0 %

Míra vlastního kapitálu 2024

31,2 %

43.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva350 tis. Kč
Oběžná aktiva290 tis. Kč260 tis. Kč
Celková aktiva290 tis. Kč610 tis. Kč
Vlastní kapitál63 tis. Kč190 tis. Kč
Cizí zdroje227 tis. Kč420 tis. Kč
Dlouhodobé závazky180 tis. Kč
Krátkodobé závazky227 tis. Kč240 tis. Kč
Pasiva celkem290 tis. Kč610 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

1,615 mil. Kč

46.6 %

Čistý zisk 2024

127 tis. Kč

139.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,102 mil. Kč1,615 mil. Kč
Provozní výnosy1,102 mil. Kč1,615 mil. Kč
Náklady na prodané zboží467 tis. Kč638 tis. Kč
Osobní náklady570 tis. Kč735 tis. Kč
Odpisy88 tis. Kč
Provozní zisk65 tis. Kč148 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč
Zisk před zdaněním65 tis. Kč148 tis. Kč
Daň z příjmů12 tis. Kč21 tis. Kč
Čistý zisk53 tis. Kč127 tis. Kč
EBITDA65 tis. Kč236 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:39:14.504Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T18:27:20.720Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 8. 2026