Profil společnosti

NAP food s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20231–5 zaměstnanců
IČO: 19482817DIČ: CZ19482817plátce DPHDS: g2krammSp. zn.: C 134800Slavíčkova 827, Brno, 63800

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

387 tis. Kč

355.3 %

Vlastní kapitál 2024

−2,949 mil. Kč

388.2 %

Cizí zdroje 2024

3,336 mil. Kč

384.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-762 %

7.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Oběžná aktiva85 tis. Kč387 tis. Kč
Celková aktiva85 tis. Kč387 tis. Kč
Vlastní kapitál−604 tis. Kč−2,949 mil. Kč
Cizí zdroje689 tis. Kč3,336 mil. Kč
Krátkodobé závazky689 tis. Kč3,336 mil. Kč
Pasiva celkem85 tis. Kč387 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,494 mil. Kč

2702.2 %

Čistý zisk 2024

−2,345 mil. Kč

233.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby89 tis. Kč2,494 mil. Kč
Provozní výnosy89 tis. Kč2,499 mil. Kč
Náklady na prodané zboží416 tis. Kč3,812 mil. Kč
Osobní náklady372 tis. Kč984 tis. Kč
Provozní zisk−703 tis. Kč−2,342 mil. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč−3 tis. Kč
Zisk před zdaněním−704 tis. Kč−2,345 mil. Kč
Čistý zisk−704 tis. Kč−2,345 mil. Kč
EBITDA−703 tis. Kč−2,342 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:40:06.272Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T18:27:16.278Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 6. 2026