Profil společnosti

Hangár 87, z.s.

Aktivní
SpolekZal. 2023Neuvedeno
IČO: 19429339DS: f39tcx3Sp. zn.: L 9230Brandlova 49, České Budějovice, 37006

Základní údaje

IČO
19429339
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
8. 7. 2023
Spisová značka
L 9230, Krajský soud v Českých Budějovicích
Způsob jednání
Předseda jedná za spolek samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
f39tcx3
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Brandlova 49, České Budějovice, 37006

Okres: České BudějoviceJihočeský krajZobrazit na mapě

Lidé a vlastníci

Jednatel

MARTIN PETERA

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Hangár 87, z.s.?

Společnost Hangár 87, z.s. sídlí na adrese Brandlova 49, České Budějovice, 37006.

Jaké má Hangár 87, z.s. IČO?

IČO společnosti Hangár 87, z.s. je 19429339.

Kdy vznikla Hangár 87, z.s.?

Společnost Hangár 87, z.s. vznikla 8. 7. 2023.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:05:22.376Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 9. 2026