Profil společnosti

Freitag Energy s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2023Neuvedeno
IČO: 19406681DS: fyjjjg8Sp. zn.: C 386092Podnikatelská 545, Praha, 19011

Základní údaje

IČO
19406681
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
2. 6. 2023
Základní kapitál
1 000 Kč
Spisová značka
C 386092, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
fyjjjg8
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Podnikatelská 545, Praha, 19011

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

ANDREJ GLATZ

Vlastnická struktura

Právnické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

449 tis. Kč

▲ 15.4 %

Vlastní kapitál

54 tis. Kč

▲ 17.4 %

Cizí zdroje

395 tis. Kč

▲ 15.2 %

Míra vlastního kapitálu

12 %

▲ 1.7 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

40 tis. Kč

▼ 31.0 %

Čistý zisk

8 tis. Kč

▲ 60.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v rozsahu oborů činností náležejících do živnosti volné uvedených pod body 1 až 79 přílohy 4 živnostenského zákona.

Časté otázky

Kde sídlí Freitag Energy s.r.o.?

Společnost Freitag Energy s.r.o. sídlí na adrese Podnikatelská 545, Praha, 19011.

Jaké má Freitag Energy s.r.o. IČO?

IČO společnosti Freitag Energy s.r.o. je 19406681.

Kdy vznikla Freitag Energy s.r.o.?

Společnost Freitag Energy s.r.o. vznikla 2. 6. 2023.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T02:49:11.156Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 6. 2026