Profil společnosti

QUALITY & FAST s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20236–9 zaměstnanců
IČO: 19117477DIČ: CZ19117477plátce DPHDS: 6zskqc9Sp. zn.: C 381731Na Folimance 2155, Praha, 12000

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,538 mil. Kč

9.2 %

Vlastní kapitál 2024

675 tis. Kč

156.7 %

Cizí zdroje 2024

2,863 mil. Kč

8.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

19,1 %

182.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva714 tis. Kč
Oběžná aktiva3,895 mil. Kč2,824 mil. Kč
Celková aktiva3,895 mil. Kč3,538 mil. Kč
Vlastní kapitál263 tis. Kč675 tis. Kč
Cizí zdroje3,137 mil. Kč2,863 mil. Kč
Krátkodobé závazky3,137 mil. Kč2,863 mil. Kč
Pasiva celkem3,895 mil. Kč3,538 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

9,54 mil. Kč

161.6 %

Čistý zisk 2024

412 tis. Kč

554.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby3,647 mil. Kč9,54 mil. Kč
Provozní výnosy3,647 mil. Kč9,54 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,508 mil. Kč8,398 mil. Kč
Osobní náklady61 tis. Kč614 tis. Kč
Provozní zisk78 tis. Kč528 tis. Kč
Zisk před zdaněním78 tis. Kč528 tis. Kč
Daň z příjmů15 tis. Kč116 tis. Kč
Čistý zisk63 tis. Kč412 tis. Kč
EBITDA78 tis. Kč528 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T02:49:29.152Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T18:22:48.081Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 5. 2026