Profil společnosti

MALBALY s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20231–5 zaměstnanců
IČO: 19084129DIČ: CZ19084129plátce DPHDS: zmv3if5Sp. zn.: C 381255Barvířova 519, Jílové u Prahy, 25401

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

2,779 mil. Kč

96.7 %

Vlastní kapitál 2025

2,327 mil. Kč

96.4 %

Cizí zdroje 2025

452 tis. Kč

98.2 %

Míra vlastního kapitálu 2025

83,7 %

0.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232025
Stálá aktiva508 tis. Kč957 tis. Kč
Oběžná aktiva905 tis. Kč1,822 mil. Kč
Celková aktiva1,413 mil. Kč2,779 mil. Kč
Vlastní kapitál1,185 mil. Kč2,327 mil. Kč
Cizí zdroje228 tis. Kč452 tis. Kč
Krátkodobé závazky228 tis. Kč452 tis. Kč
Pasiva celkem1,413 mil. Kč2,779 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

7,918 mil. Kč

35.2 %

Čistý zisk 2025

804 tis. Kč

32.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232025
Tržby5,858 mil. Kč7,918 mil. Kč
Provozní výnosy5,858 mil. Kč7,918 mil. Kč
Náklady na prodané zboží4,563 mil. Kč6,353 mil. Kč
Osobní náklady90 tis. Kč384 tis. Kč
Odpisy133 tis. Kč
Provozní zisk1,186 mil. Kč1,024 mil. Kč
Finanční výsledek−1 tis. Kč−6 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,185 mil. Kč1,018 mil. Kč
Daň z příjmů214 tis. Kč
Čistý zisk1,185 mil. Kč804 tis. Kč
EBITDA1,186 mil. Kč1,157 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:40:51.231Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T14:22:23.623Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 6. 2026