Profil společnosti

SC barcompany s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 202310–19 zaměstnanců
IČO: 19076380DIČ: CZ19076380plátce DPHDS: h8jndesSp. zn.: C 3811401095, Zdice, 26751

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

544 tis. Kč

▲ 151.9 %

Vlastní kapitál 2024

−258 tis. Kč

▼ 380.4 %

Cizí zdroje 2024

802 tis. Kč

▲ 546.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-47,4 %

▼ 211.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva–570 tis. Kč
Oběžná aktiva641 tis. Kč299 tis. Kč
Celková aktiva216 tis. Kč544 tis. Kč
Vlastní kapitál92 tis. Kč−258 tis. Kč
Cizí zdroje124 tis. Kč802 tis. Kč
Krátkodobé závazky124 tis. Kč802 tis. Kč
Pasiva celkem216 tis. Kč544 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,46 mil. Kč

▲ 10.5 %

Čistý zisk 2024

−350 tis. Kč

▼ 484.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby3,131 mil. Kč3,46 mil. Kč
Provozní výnosy3,131 mil. Kč3,466 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,325 mil. Kč2,782 mil. Kč
Osobní náklady677 tis. Kč959 tis. Kč
Provozní zisk121 tis. Kč−323 tis. Kč
Finanční výsledek−4 tis. Kč−27 tis. Kč
Zisk před zdaněním117 tis. Kč−350 tis. Kč
Daň z příjmů26 tis. Kč–
Čistý zisk91 tis. Kč−350 tis. Kč
EBITDA121 tis. Kč−323 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T03:50:07.323Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-31T23:24:28.575Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 6. 2026