Profil společnosti

SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.

Aktivní
SpolekZal. 20141–5 zaměstnanců
IČO: 18189172DS: iqmxjb5Sp. zn.: L 1291Obvodová 3607, Kroměříž, 76701

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,463 mil. Kč

67.3 %

Vlastní kapitál 2024

497 tis. Kč

59.1 %

Cizí zdroje 2024

1,952 mil. Kč

703.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

20,2 %

75.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva919 tis. Kč1,343 mil. Kč
Oběžná aktiva189 tis. Kč1,111 mil. Kč
Celková aktiva1,472 mil. Kč2,463 mil. Kč
Vlastní kapitál1,215 mil. Kč497 tis. Kč
Cizí zdroje243 tis. Kč1,952 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč
Krátkodobé závazky243 tis. Kč1,952 mil. Kč
Pasiva celkem1,472 mil. Kč2,463 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,684 mil. Kč

18.3 %

Čistý zisk 2024

−718 tis. Kč

366.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby2,268 mil. Kč2,684 mil. Kč
Provozní výnosy9,974 mil. Kč13,13 mil. Kč
Náklady na prodané zboží7,344 mil. Kč9,93 mil. Kč
Osobní náklady103 tis. Kč302 tis. Kč
Odpisy49 tis. Kč123 tis. Kč
Provozní zisk353 tis. Kč−623 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním353 tis. Kč−623 tis. Kč
Daň z příjmů84 tis. Kč95 tis. Kč
Čistý zisk269 tis. Kč−718 tis. Kč
EBITDA402 tis. Kč−500 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:03:38.507Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 5. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 8. 2026